Noa Vahle haalt uit naar Chris Woerts: "Wat zegt hij nou?!"
Tijdens de uitzending van De Oranjezomer van maandagavond liepen de meningen weer flink uiteen. Noa Vahle en Chris Woerts botsten over het nut van het WK voor clubteams, dat momenteel plaatsvindt in de Verenigde Staten. Hoewel Vahle Woerts “een goede kerel” noemt, kon ze zich dit keer totaal niet vinden in zijn standpunt.
📺 De beelden zijn terug te zien in de YouTube-video van De Oranjezomer.
Woerts enthousiast over WK voor clubs
De sportmarketeer schoof eerder aan om zijn visie te geven op het nieuwe WK voor clubs. Volgens Woerts is het juist goed dat de FIFA inzet op een wereldwijd clubtoernooi. "De FIFA wil het clubvoetbal wereldwijd groter maken. Daar heb je clubs voor nodig. Eigenlijk is het heel goed dat hij het doet. Dat mag je niet zeggen, want oh oh oh dat is politiek niet correct."
Vahle: “Dat is gelul”
Noa Vahle kon haar oren niet geloven toen ze het fragment zag waarin Woerts zijn mening gaf. "Dat is gelul," reageerde ze fel in de uitzending. "Geen slecht woord over Chris, maar ik zat dit te kijken en dacht: wat zegt hij nou?"
WK voor clubs nog geen succes
Het WK voor clubs krijgt tot nu toe weinig tractie. De tribunes zijn vaak halfleeg, de interesse van tv-zenders blijft beperkt en veel spelers zijn vermoeid na een lang seizoen. De kritiek op het toernooi groeit – en dat maakt de positieve kijk van Woerts des te opvallender.